Bugün, 27 Şubat 2021 Cumartesi
  • Cumartesi 11 ° / 2 ° Güneşli
  • Pazar 12 ° / 3 ° Parçalı bulutlu
  • Pazartesi 8 ° / 6 ° Bulutlu


233 KALEM TIBBİ SARF MALZEMESİ ALINACAK

233 KALEM TIBBİ SARF MALZEMESİ ALINACAK

Sağlık Uygulama Ve Araştırma Hastanesi Yükseköğretim Kurumları, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, 2021 yılı için 233 kalem özellikli sarf malzeme alımı ihaleye çıkıyor. 

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre; Sağlık Uygulama Ve Araştırma Hastanesi Yükseköğretim Kurumları, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, 233 kalem özellikli tıbbi sarf malzeme alınacak. 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

İhale son teklif verme 02.02.2021 tarihinde saat 14:00’da, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hastanesi C Blok İdari Kat Toplantı Salonunda e-teklifler açılacak. Sözleşme imzalanmasına müteakip sipariş yazısı ile işe başlanarak, sözleşme imzalandığı tarihten itibaren idarenin belirleyeceği miktarlarda EKAP üzerinden veya İadeli taahhütlü posta ile veya Faks ile sözleşmenin bitiş tarihi olan 31.12.2021 tarihine kadar partiler halinde sipariş verilecek. EKAP' dan gönderilen tarih sipariş tebliğ tarihi sayılacak olup malzemeler 20 (yirmi) gün içinde teslim edilecek.

Aşırı düşük teklif değerlendirme yöntemi: İhale, Kanunun 38’inci maddesinde öngörülen açıklama istenmeksizin ekonomik açıdan en avantajlı teklif üzerinde bırakılacak.

Detaylı bilgi için tıklayınız.