reklamy
  • Perşembe 17 ° / 15 ° Fırtına
  • Cuma 19 ° / 14 ° Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 21 ° / 13 ° Güneşli


BAŞKAN ŞAHİN’E BÜYÜK DESTEK

 

 

 

Gürgentepe Belediye Başkanı Yaşar Şahin'e tam destek geldi. Son günlerde bazı yerel basın ve sosyal medya sayfalarında aleyhinde haber ve paylaşımlar yapılan Gürgentepe Belediye Başkanı Yaşar Şahin’e ilçedeki STK ve mahalle muhtarlarından destek geldi.

Bazı yerel basında hakkında olumsuz haberler çıkan Gürgentepe Belediye Başkanı Yaşar Şahin’e destek mesajı yayınlayan STK ve Muhtarlar, “Gürgentepe halkı kendisini bir anlık öfkesi ile değil, kırk yıllık sosyal hayata olan katkısı ile tanımış ve tanımaya da devam edecektir.” dediler.

Gürgentepe STK ve Muhtarların ortaklaşa yaptıkları açıklamada, “Son günlerde bazı gazete ve sosyal medya hesaplarında Gürgentepe Belediye Başkanımız Yaşar Şahin hakkında kişilik haklarını rencide edici şekilde itibarını hedef alan asılsız, gerçeği yansıtmayan yayınlar ve paylaşımlar yapılmıştır. Gürgentepe halkı kendisini bir anlık öfkesi ile değil, kırk yıllık sosyal hayata olan katkısı ile tanımış ve tanımaya da devam edecektir.” Denilerek destek geldi.

Başkan Şahin’e güvenlerinin tam olduğu belirtilen açıklamada, “Ülke olarak hassas dönemden geçtiğimiz bu günlerde kısır çekişmeleri bir tarafa bırakıp, birbirimize kenetlenip, ilçemiz sorunlarına odaklanmamız gerekmektedir. STK’lar ve Gürgentepe Mahalle Muhtarları olarak başkanımıza güvendiğimiz tamdır. İlçemizin sorunları noktasında atılacak her türlü adımda STK’lar ve Muhtarlar olarak bir bütün olduğumuzu belirtmek isteriz. Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.” Denildi. Haber: Soner ÖZDEMİR