Bugün, 22 Ekim 2021 Cuma
  • Cuma 20.8 ° / 10.1 ° Bulutlar
  • Cumartesi 19.6 ° / 10.2 ° Açık hava
  • Pazar 17.9 ° / 10 ° Hafif yağmur


BEKYÜREK’DEN, ŞAMPİYON BOKSÖRLERE ZİYARET

BEKYÜREK’DEN, ŞAMPİYON BOKSÖRLERE ZİYARET

Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek, şampiyon boksörleri ziyaret etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek, Merkez Okulunun boks atölyesini ziyaret ederek, şampiyon boksörlerin sevincine ortak oldu.

Merkez Ortaokulu öğrencilerinden Sudenaz Dokgöz, 64 kg alt minik kadınlar Türkiye şampiyonasında altın madalya ve ardından ilk kez katıldığı Avrupa Şampiyonasında bronz madalya elde etti.  Yine aynı okulun mezun öğrencisi Gamze Soğuksu 4. kez Türkiye şampiyonluğu elde etti. Sporda kurumlar arası işbirliği ve altyapı sağlandığında neler yapılabileceğinin başarılı bir örneği ortaya çıkmış oldu. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün destekleri ile oluşturulan ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü antrenörleri tarafından her kategoride sporcunun yetiştirildiği atölyede düzenlenen kutlamada, veliler, şampiyon sporcular ve antrenörleri İbrahim Gündoğdu ile akademisyenler ve okul idarecileri hazır bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekyürek: "Yarışmalarda dereceye giren öğrencilerimiz Sudenaz Dokgöz ve Gamze Soğuksu'yu, antrenörümüz İbrahim Gündoğdu'yu, okul yöneticilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Başarınız bizleri ziyadesiyle mutlu etti, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ihtiyaç duyduğunuz her konuda sizleri desteklemeye hazırız." dedi.

Haber: Dilek TİRYAKİ