Bugün, 26 Ocak 2022 Çarşamba
  • Çarşamba 2 ° / 0.5 ° Hafif kar
  • Perşembe 1.8 ° / -6.1 ° Heavy snow
  • Cuma 2.3 ° / -6.3 ° kırık bulutlar


?Bİr Yol Hİkayesİ? Çekİmlerİ Ordu?da Başladı

NTV?de yayınlanan ?Bir Yol Hikayesi? adlı programın Ordu çekimleri başladı.

Vali İrfan Balkanlıoğlu’nun daveti üzerine Ordu’ya gelen ekip 3 gün boyunca Ordu’nun değişik noktalarında çekimler yapacak.

Her bölümde bir ünlü ile keyifli bir yol hikayesinin anlatıldığı programın Ordu bölümünde ünlü manken Tülin Şahin sunuculuk yapacak. 7 kişilik bir ekiple Ordu’ya gelen Tülin Şahin, çekimler öncesi Vali İrfan Balkanlıoğlu ile bir araya geldi.

Ordu’ya hayran kaldığını söyleyen ünlü manken, Vali Balkanlıoğlu’nun Ordu’nun turizmde tanıtılması amacıyla başlattığı çalışmaları  yakından takip ettiğini ve Ordu’nun güzelliklerini yerinde görerek çekimler yapmak amacıyla çok severek geldiğini ifade etti.

Şahin, ”Ordu, çok şirin ve büyüleyici bir güzelliğe sahip. İnsanları da çok sıcakkanlı ve misafirperver. 3 gün süresince bu güzel kenti gezerek keşfetmeye çalışacağız. Tarihi yerleri, esnafı, yöreye ait yemekleri tanıyıp Ordu şehrini izleyenlerle paylaşacağız” diyerek, kendilerini Ordu’ya davet eden Vali İrfan Balkanlıoğlu’na teşekkür etti.

Ordu’yu her yönüyle tanıtmaya çalıştıklarını ifade eden Vali Balkanlıoğlu, ”Ordu’nun tanıtımı amacıyla başlattığımız çalışmalarımız yoğun bir şekilde sürüyor. İstiyoruz ki, ilimizin büyüleyici güzellikleri herkes tarafından görülsün,  ziyaret edilsin ve Ordu turizmde bir marka kent olsun. Bu amaçla da sizleri ekip arkadaşlarınızla birlikte burada görmekten son derece mutlu olduğumuzu belirtmek isterim” diye konuştu.

‘Her yol başka bir heyecanla kendi hikayesini yazacak’ sloganıyla yola çıkılan program çekimleri kapsamında 13 ünlü isim, 13 farklı rotayla keyifli bir yol hikayesini anlatıyor. Ünlü manken Tülin Şahin, eğlenceli, heyecan verici yol maceraları ile Ordu bölümünde yer alacak.

 HÜRSES