Bugün, 28 Eylül 2021 Salı
  • Salı 19.1 ° / 11.9 ° kırık bulutlar
  • Çarşamba 16.8 ° / 11.2 ° bulutlu bulutlar
  • Perşembe 16.2 ° / 10.8 ° kırık bulutlar


DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARINA ZİYARET

DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARINA ZİYARET

Ordu İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, Altınordu'da destekleme ve yetiştirme kurslarını ziyaret etti.

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, ilçeleri ziyaret ederek, okul/kurumlarında yapılan ve planlanan eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili ziyaretine Altınordu'da okul ve kurumlarını ziyaretler ile devam etti.

Müdür Vargeloğlu, Destekleme ve Yetiştirme Kursları (DYK) kapsamında Altınordu ilçesinde 8. ve 12. sınıf öğrencileri ve mezunlar için isteğe bağlı açılan destekleme ve yetiştirme kurslarında eğitim alan öğrencilerle bir araya geldi.

Destekleme ve Yetiştirme Kursları (DYK) kapsamında Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile bir araya gelerek sınavlar üzerine sohbet eden Müdür Vargeloğlu, "İnşallah bu süreci hep beraber sağlıklı bir şekilde atlatacağız. Maske kullanımına, sosyal mesafe ve hijyen kuralarına dikkat edin. Sınavlarınızda da başarılar diliyorum." dedi.

İstek ve taleplerinin olup olmadığını soran Vargeloğlu, planlanan çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Öğrencilerle okulda buluşan Vargeloğlu, "Telafide Ben de Varım" erkinlikleri kapsamında öğrencilerle birlikte masa tenisi oynadı, okçuluk faaliyetine katıldı, sohbet etti. İstek ve taleplerinin olup olmadığını soran Müdür Vargeloğlu, planlanan çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Haber: Müberna AVCI