reklamy
  • Cumartesi 20 ° / 17 ° Parçalı bulutlu
  • Pazar 19 ° / 15 ° Fırtına
  • Pazartesi 16 ° / 13 ° Sağanak


GÖLKÖY VE MESUDİYE BAŞKANLARINI SEÇTİ

AK Parti Mesudiye ve Gölköy’de İlçe teşkilatının 7. Olağan Kongresini yaparak ilçe başkanlarını seçtiler.

AK Parti Mesudiye İlçe Teşkilatının 7. olağan Kongresi yapıldı. Kongreye, Milletvekilleri Metin Gündoğdu ve Ergün Taşçı,  İl Başkanı Halit Tomakin, çevre İlçenin İlçe ve Belediye Başkanları delegeler ve Mesudiye’liler  katıldı.

Kongre Divan Başkanlığını Trabzon Milletvekili Dr.Adnan Günnar,  Divan Başkan Yardımcılığına, İl Başkan Yardımcısı Muhittin Konca , Katip Üyelik görevlerini ise İl Yönetim Kurulu Üyesi  Ömer Bilgin, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aynur İnce, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yunus Gündoğdu  yaptı.

Mevcut İlçe Başkanı Mustafa Başarslan’ın aday olmadığı kongreye tek liste ile gidildi. AK Parti Mesudiye İlçe Başkanlığına daha önce 2 dönem Üçyol Belde Belediye Başkanlığı 1 Dönem Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği yapan Aydın Gündoğdu seçildi. Aydın Gündoğdu’nun Listesi şu isimlerden oluştu;  Başkan Aydın Gündoğdu,  Mustafa Yılmaz, Mehmet Ali Poyraz, Mahmut Şahin, Birol Yılmaz, Ahmet Sevim, Nebahat Yılmaz, Nihat Dursun Erim, Fatma Yılmaz, Sevtaç Anı Kaya, Mutlu Tekin, Emrah Tuncer, Dedem Betül Kaya, Çağatay Başaran, Musa Furkan Başarslan seçildi.

Kongrede bir konuşma yapan İl Başkanı Halit Tomakin, “Karadeniz-Akdeniz yolundan geçerken insanın göğsünün kabardığını, onur ve gururunun arttığını, yüreğinin devlete olan güvenini pekiştirdiğini ifade ederek, AK Parti’nin hizmetlerini görmek isteyenler gelsinler Mesudiye ye baksınlar şu dağlara taşlara, baksınlar çetin doğa şartlarında nasıl hizmet edilirmiş gelsinler görsünler, bu nasıl yollar yapılmış, bu tüneller o geçit vermez dağları delmiş geçmiş, çetin doğa şartları nasılda AK Parti ile dize gelmiş gören gözleri buralara bakmaya ve hizmetleri görmeye davet ediyorum” dedi.

AK Parti Gölköy İlçe Teşkilatının 7.olağan Kongresi yapıldı. Kongreye, Milletvekilleri Metin Gündoğdu ve Ergün Taşçı,  İl Başkanı Halit Tomakin, çevre İlçenin İlçe ve Belediye Başkanları delegeler ve Çok sayıda Gölköy’lüler katıldı.

Kongre Divan Başkanlığını Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar,  Divan Başkan Yardımcılığına, İl Başkan Yardımcısı Muhittin Konca, Katip Üyelik görevlerini ise İl Yönetim Kurulu Üyesi  Mustafa Kurucu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aynur İnce , İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ömer Ömerustaoğlu  yaptı.

Mevcut  İlçe Başkanı  Yaşar Yılmaz  kongreye tek liste ile girdi. Yaşar Yılmaz Başkanlığında ki liste şu isimlerden oluştu;  Başkan Yaşar Yılmaz, Sedat Yücel, Tekin Çelik, Süleyman Erkoç, Semih Karagöz, Tuğba Avcı, Ayhan Avcı, Nuray Çakır, Muammer Pamuk, Tuğçe Atıcı, Servet Çenek, Kayhan Erkoç, Mustafa Çakıcı, Fahri Koç, Ömer Ömerustaoğlu’dan oluştu. Haber: Dilek TİRYAKİ