Bugün, 22 Ekim 2021 Cuma
  • Cuma 20.8 ° / 10.1 ° Bulutlar
  • Cumartesi 19.6 ° / 10.2 ° Açık hava
  • Pazar 17.9 ° / 10 ° Hafif yağmur


HASSASİYET VURGUSU YAPILDI

HASSASİYET VURGUSU YAPILDI

Ordu Valisi Tuncay Sonel, Fatsa'da okul ziyaretlerinde bulundu.

Vali Tuncay Sonel, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu ile birlikte, Fatsa'nın Ayazlı Mahallesinde bulunan 24 derslikli Eczacı İlhan Hazinedar Ortaokulu'nu ziyaret etti.

Okul ziyaretlerinde İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu ile birlikte öğretmen ve öğrencilerle buluşan Vali Tuncay Sonel, öğrenci ve öğretmenlere başarılı bir eğitim öğretim yılı temennisinde bulundu. Öğrencilerden, salgın kurallarına sıkı sıkıya uymalarını, maske, mesafe ve hijyen kuralarına dikkat etmelerini isteyen Vali Sonel, derslerinde başarılar diledi.

Fatsa Eczacı İlhan Hazinedar Ortaokulu ziyaretinde, Sonel programlarının yoğunluğu sebebiyle ayrılmasının ardından, okulda bayrak törenine katılan Vargeloğlu, idareci, öğretmen, öğrenci ve velilere seslendi. Maske, mesafe ve temizlik konusunda uyulması gereken hususlar ve salgının önlenmesi kapsamında Bakanlığın yazılı olarak paylaştığı okullarda alınması gereken önlemler, dikkat edilmesi gereken hususlar, yapılması gerekenlerle ilgili gerekli hassasiyetin gösterilmesinin önemini vurguladı. Bu süreçte öğretmenlerin ve velilerin gerekli hassasiyeti göstermeleri konusunda yapılması ve uyulması gerekenlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Sağlıklı ve başarılı bir eğitim öğretim yılı diledi.

Haber: Mert Tolga COŞGUN