reklamy
  • Cuma 22 ° / 19 ° Fırtına
  • Cumartesi 23 ° / 20 ° Parçalı bulutlu
  • Pazar 24 ° / 17 ° Güneşli


HAYVANSEVERLER DE EŞLİK ETTİ

 

Soğukta ve karda yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarına Altınordu Belediyesi ekipleri yem ve mama bırakırken bu çalışmadan memnun olan hayvanseverler de ekipleri yalnız bırakmayarak eşlik ettiler.

Cuma günü akşam saatlerinde başlayan ve etkisini arttırarak devam eden kar yağışı sonrası teyakkuza geçen Altınordu Belediyesi, karla mücadele çalışmalarına ek olarak sokak hayvanlarını beslemeyi de ihmal etmiyor.

Sahada yoğun bir tempo ile karla mücadele çalışması yürüten Altınordu Belediyesi ekipleri öte yandan şehrin dört bir yanında yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarına da yem ve mama bırakıyor.

YAPILAN ÇALIŞMADAN HAYVANSEVERLER MEMNUN

Soğukta ve karda yiyecek bulmakta zorlanan Sevimli dostları Altınordu Belediyesi yalnız bırakmadı. Kar yağışının başladığı ilk günden bu yana Altınordu Belediyesi tarafından yapılan sokak hayvanlarına mama ve yem bırakma uygulamasına hayvan hakları dernekleri üyeleri hayvanseverler de eşlik etti. 

Yapılan uygulamayı değerlendiren hayvanseverler ise soğuk kış günlerinde yapılan bu çalışmanın önemine vurgu yaparak Altınordu Belediyesine teşekkürlerini ilettiler. Haber: Soner ÖZDEMİR