reklamy
  • Pazar 16 ° / 7 ° Parçalı bulutlu
  • Pazartesi 14 ° / 5 ° Güneşli
  • Salı 17 ° / 10 ° Fırtına


“KAYBEDİLEN PUANLAR BİZİ ÜZDÜ”

“KAYBEDİLEN PUANLAR BİZİ ÜZDÜ”

 

Adıyaman 1954 Spor ile oynanan maçı değerlendiren  52 Orduspor FK Basın Sözcüsü Olgun Alp, Kaybedilen üç puan bizi üzdü. Ancak, aldığımız bu yenilgiden de gerekli dersleri çıkarıp, yolumuza daha emin adımlarla devam etmek istiyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

52 Orduspor FK olarak, misli.com 3. Lig 4. Gruptaki 4. Haftayı deplasmanda karşılaştığımız Adıyaman 1954 Spor müsabakasını 2-1 mağlubiyetle kapattık ve 7 puanda kaldıklarını ifade eden Basın Sözcüsü Olgun Alp, “kaybedilen üç puan bizi üzdü. Ancak, aldığımız bu yenilgiden de gerekli dersleri çıkarıp, önümüzdeki haftada seri galibiyetler alarak, yolumuza daha emin adımlarla devam etmek istiyoruz. Bu uzun lig maratonunda bu tip iş kazaları yaşanabiliyor. Biz 52 Orduspor FK olarak, bunda sonra böyle olumsuz neticeler almamak için, daha disiplinli ve daha çok çalışarak galibiyet serisi yakalamak istiyoruz. Bildiğiniz gibi daha önce Covid-19’dan dolayı 4-5 futbolcumuz bugüne kadar takımdaki yerlerini tam olarak alamamıştı. İdman ve maç eksiklikleri olduğu için Teknik Direktörümüz bu futbolcularımıza oynama şansı verememişti. İnşallah başka bir sakatlık ve rahatsızlık yaşanmazsa, tam kadro çalışarak, müsabakalara ideal 11’le çıkıp kazanmaya devam ederiz. Biz her zaman belirttiğimiz gibi, bu takıma ve teknik heyete güveniyor ve inanıyoruz ki, sezon sonunda tüm Orduluların beklediği şampiyonluğa ulaşacağız” ifedelerini kullandı.

“KAZANMAK İSTİYORUZ”

15 Ekim 202o Perşembe günü saat 13:00’da Arhavispor ile Ziraat Türkiye Kupası 1. Eleme turu müsabakası oynayacaklarını belirten Sözcü Alp, “hafta içi oynayacağımız bu kupa maçı da kadroda yer bulamayan oyuncularımız için de bir fırsat olacağına inanıyoruz. Eksikliklerimizi daha iyi tespit edip 18.10.2020 Pazar günü kendi sahamızda saat 14:00’da Silivrispor ile oynayacağımız lig müsabakasından galibiyet alarak, yolumuza devam etmek istiyoruz. Perşembe günü Ziraat Türkiye Kupası maçı ve Pazar günü de Silivrispor ile oynayacağımız zorlu lig müsabakası için, antrenmanlarımıza da dün itibariyle başladık. Tek düşüncemiz haftayı galibiyetle kapatarak puanımızı 10’a çıkartmaktır” şeklinde konuştu. Haber: Soner ÖZDEMİR