reklamy
  • Pazartesi 27 ° / 21 ° Fırtına
  • Salı 25 ° / 21 ° Parçalı bulutlu
  • Çarşamba 23 ° / 20 ° Bulutlu


KONFERANSTA "HZ. PEYGAMBER VE AİLE TEMASI"

 

"Hz. Peygamber ve Aile" Temalı konferans düzenlendi.
Mevlid-i Nebi Haftası etkinlikleri çerçevesinde Altınordu ilçe Müftülüğünce Ordu Fen Lisesinde öğrencilere yönelik "Hz. Peygamber ve Aile " temalı konferans düzenlendi.
Fen Lisesi Konferans salonunda gerçekleştirilen program öncesinde Altınordu ilçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörü Atilla Şahin, Fen Lisesinden sorumlu Gençlik Koordinatörleri Cemalettin Yiğit ve Canan Atlı tarafından Öğretmen, öğrenciler ve tüm okul personeline Diyanet yayınlarından 600 (Altıyüz) adet " Hz. Peygamber ve Aile "isimli kitabın dağıtımı yapıldı.
Altınordu ilçe Müfülüğü Bölge Yatılı Hafızlık Kur'an Kursu öğrencisi Umut Delikanlı'nın Kur'an tilaveti ile başlayan programda Ordu Üniversitesi ilahiyat Fakültesi Din Eğitimi Ana Bilim Dalı Öğretim üyesi Doç. Dr. Yusuf Bahri Gündoğdu "Hz. Peygamber ve Aile" temalı bir sunum gerçekleştirdi.
Programa Altınordu ilçe Müftüsü Mustafa Düzgüney, Okul Müdürü Turgay Türkmen, okul idarecileri, il Müftülüğü gençlik koordinatörleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Konferans sonunda, Okul Müdürü Turgay Türkmen tarafından Doç. Dr. Yusuf Bahri Gündoğdu 'ya "Mevlid-i Nebi" haftası anısına plaket takdim edildi. Program ilahi, şiir ve kasidelerle son buldu. Haber Merkezi