Bugün, 26 Eylül 2023 Salı

KUTLU OLSUN!

KUTLU OLSUN!

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat, Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan, Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci ve Kumru Belediye Başkanı Yusuf Yalçuva, AK Parti’nin 22. Yılını kutladı. 

“AK PARTİ 22 YAŞINDA”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat, AK Parti’nin 22. Yılını kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi, “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, 14 Ağustos 2001'de Erdemliler Hareketi olarak Türk siyasetine giren AK Parti'miz, girdiği tüm seçimlerden birinci parti olarak çıkmayı başararak, 21 yılı geride bıraktı. Milletimizden aldığı güçle milletimizin partisi olma yolunda ilerleyişini sürdüren AK Parti'mizle durmak yok, kutlu yürüyüşe devam” diye konuştu. 

“MİLLETİMİZE HİZMET YOLUNDA DAHA NİCE YILLARA”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kurduğumuz, Kurucu Genel Başkan Yardımcısı olmaktan daima onur duyduğum partimiz, gözbebeğimiz AK Parti bugün 22 yaşında. Milletimize hizmet yolunda daha nice yıllara.” Dedi. 

“NİCE AK YILLARA”

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın “Artık Türkiye’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” sözüyle Milletimizin bağrından doğan ve bir mensubu olmaktan onur duyduğum AK Partimiz 22 Yaşında. Bugüne kadar girdiği her seçimden birinci çıkarak nice hizmet ve eserler ile dolu geçen 21 yılın ardından liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde ülkemiz ve milletimiz için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Kuruluşundan bugüne bu kutlu davanın başarısı için çalışan, emek veren, ter döken herkese gönülden teşekkür ediyor, ebediyete intikal edenlere yüce Allah’tan rahmet diliyorum. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde milletimize hizmet yolunda Nice AK Yıllara” şeklinde konuştu. 

“AK SEVDAMIZ 22 YAŞINDA”

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Milletin Partisi AK Parti 22 yaşında. “Her şey Türkiye için” diyerek çıktığımız bu kutlu yolda, hamurunu milletimizin yoğurduğu, kumaşını milletimizin dokuduğu AK Sevdamız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 22 yaşında” ifadelerine yer verdi.

“KUTLU OLSUN, DAİM OLSUN”

Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan, “Milletin Partisi, AK Parti'miz 22 yaşında. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak' sözleriyle başlayan ve milletimize hizmet sevdasıyla büyüyen AK Sevdamız 22 yaşında. Bir milletin sarsılmaz gönül bağıyla, ömrünü milletine adamış yürekli bir yiğidin önderliğinde, milletimize hizmet yolunda nice nice yıllara... Kutlu olsun, daim olsun” dedi. 

“MİLLETİMİZE HİZMET YOLUNDA DAHA NİCE YILLARA”

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, “22 yıl önce Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde kurduğumuz partimiz AK Parti bugün 22 yaşında. Milletimize hizmet yolunda daha nice yıllara” dedi. 

“AK SEVDAMIZ 22 YAŞINDA”

Kumru Belediye Başkanı Yusuf Yalçuva, “Milletin Partisi, AK Parti'miz 22 yaşında. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak' sözleriyle başlayan ve milletimize hizmet sevdasıyla büyüyen AK Sevdamız 22 yaşında. Bir milletin sarsılmaz gönül bağıyla, ömrünü milletine adamış yürekli bir yiğidin önderliğinde, milletimize hizmet yolunda nice nice yıllara... Kutlu olsun, daim olsun” ifadelerine yer verdi.

Haber: Müberna AVCI

 

   • Salı 24.3 ° / 15 ° Güneşli
  • Çarşamba 24.4 ° / 14.6 ° Güneşli
  • Perşembe 25.3 ° / 15.8 ° Güneşli