reklamy
  • Pazar 27 ° / 21 ° Fırtına
  • Pazartesi 29 ° / 22 ° Fırtına
  • Salı 27 ° / 21 ° Güneşli


“MAKAM MASASINA OTURMADIM”

 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkalnığı görevinin bir emanet olduğunu belirten Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Göreve geldiğim günden bu yana makam masasına hiçbir zaman oturmadım” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu’nun gelişimine ve geleceğine dair fikir alışverişlerinde bulunmak üzere Ordulu işadamları ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Başkan Güler, Ordu Sanayici ve İşadamları Derneği (ORDUSİAD) ile bir araya gelerek bir toplantı gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen toplantıda Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, yapılan ve yapılması planlanan çalışmalarla ilgili dernek üyelerine bilgilendirmelerde bulundu. Yapılan istişarelerin ardından işadamlarının görüşlerini dinleyen Başkan Güler, birlik içinde Ordu’yu kalkındırmayı amaçladıklarını söyledi.

“SİZLERLE BİRLİKTE ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİR ANLAM İFADE EDİYOR”

Ordu’nun zenginliklerinin değerlendirilmesi noktasında ORDUSİAD ile birlikte olmak istediklerini belirten Başkan Güler, “Göreve geldiğim günden bu yana makam masasına hiçbir zaman oturmadım. Bana verilen bu görev bir emanettir. Bu görevi hakkıyla yerine getirmem gerekiyor. Bu anlamda Ordu’nun geleceği ve kalkınması adına gerekli tüm çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çalışmalara sizleri de dâhil ederek ilerlemek istiyoruz. Sizlerle birlikte Ordu Büyükşehir Belediyesi bir anlam ifade ediyor. Ordu kültürü, tarihi ve doğası ile oldukça zengin bir şehir. Sizinle birlikte bu zenginlikleri değerlendirmemiz gerekiyor. Oldukça bilgili ve iş bilen bir ekibim var. Onlar size, siz onlara yardımcı olursanız Ordu’yu hep birlikte yükseltiriz” şeklinde konuştu. Haber: Dilek TİRYAKİ