reklamy
  • Cuma 23 ° / 16 ° Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 20 ° / 17 ° Parçalı bulutlu
  • Pazar 19 ° / 15 ° Fırtına


“MİNNET VE ŞÜKRANLA YAD EDİYORUZ”

19 Eylül Gaziler Günü’nde, kahraman gazilerimiz Altınordu Belediyesi’nce düzenlenen etkinliklerle minnet ve şükranla yad ediliyor.

 

 

Altınordu Belediyesi, 19 Eylül Gaziler Günü" vesilesiyle bu toprakları canlarını hiçe sayarak kanları ile bizlere vatan kılan kahramanları minnet ve şükranla anıyor.

Ordu Valiliği tarafından düzenlenen Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in de katıldığı 19 Eylül Gaziler Günü etkinliklerinde Atatürk anıtına çelenk sunumunun ardından Belediye Başkan Yardımcıları koordinesinde Altınordu’da bulunan Gazi dernekleri ve Gaziler ekiplerce ziyaret edildi.

Gerçekleşen ziyaretlerde gazilere Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in hediyelerini sunup çiçek takdiminde bulunan Belediye ekipleri, gazilerin 19 Eylül gaziler gününü de kutladı.

Altınordu Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Cumhuriyetizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere vatan için kanlarını toprağa akıtan gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, ebediyete irtihal eden kahraman gazilerimize Allah'tan rahmet, hayatta olanlara sağlık ve uzun ömürler diliyoruz.” Denildi. Haber: Furkan TOMAKİN