Bugün, 17 Nisan 2021 Cumartesi
  • Cumartesi 11 ° / 8 ° Bulutlu
  • Pazar 13 ° / 7 ° Fırtına
  • Pazartesi 13 ° / 10 ° Bulutlu


MÜDÜR VARGELOĞLU, KABADÜZ’DE

MÜDÜR VARGELOĞLU, KABADÜZ’DE

İlçelerdeki eğitim yatırımlarını yerinde görmek amacıyla düzenlediği ziyaretlerini sürdüren Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, Kabadüz ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Ordu İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, İl Millî Eğitim Şube Müdürü Hasan Kocabaş ile birlikte gerçekleştirdiği Kabadüz ilçe ziyaretinde ilk olarak Kabadüz İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü'nü ziyaret ederek, Kabadüz İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü görevine başlayan Hakan Uzunçakmak'a, hayırlı olsun temennisinde ve başarı dileğinde bulundu.

Ziyarette, Kabadüz İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan Uzunçakmak'dan ilçedeki okul ve kurumların eğitim öğretim durumları, eğitim yatırımları, yürütülen projeler ve yapılan faaliyetler hakkında brifing alan Müdür Vargeloğlu, büroları ziyaret ederek, personellerle sohbet etti. Hal ve hatırlarını sordu.

Kabadüz ilçe ziyaretine, okul ve kurumları ile devam eden Müdür Vargeloğlu, 2023 eğitim vizyonu kapsamında yapılan çalışmalar, yürütülen projeler, eğitim yatırımları ve yapılan onarım, tadilat çalışmaları ile hijyen kuralları doğrultusunda okullarda yapılan temizlik çalışmaları, dezenfektan ve maske kullanımları konusunda bilgi alarak, değerlendirmelerde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Kabadüz İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan Uzunçakmak "İlçemizi ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu'na temenni ve iyi dilekleri için teşekkür ediyorum" dedi. Haber: Furkan TOMAKİN