reklamy
  • Cuma 23 ° / 16 ° Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 20 ° / 17 ° Parçalı bulutlu
  • Pazar 19 ° / 15 ° Fırtına


OKULUM TEMİZ BELGESİ VERİLDİ

OKULUM TEMİZ BELGESİ VERİLDİ

 

Ordu İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, Fatsa Büyükata Ortaokulu'nda, eğitim kurumlarında hijyen şartlarının geliştirilmesi ve enfeksiyon önleme tedbirleri kapsamında düzenlenen "Okulum Temiz Belgesi" takdim törenine katıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Türk Standartları Enstitüsü arasında imzalanan, eğitim kurumlarında hijyen şartlarının geliştirilmesi ve enfeksiyonu önleme İşbirliği protokolü kapsamında, hijyen şartlarının geliştirilmesi amacıyla ilimizde "Okulum Temiz" belgesi kazanan Fatsa ilçemizdeki okullara belgeleri İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu ve İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Serdar Yurdabakan ve Fatsa İlçe Millî Eğitim Müdürü Saygın Atinkaya tarafından takdim edildi.

Okuldaki hijyen tedbirlerini inceleyen ve okul müdürlerine 'Okulum Temiz Belgesi'ni teslim eden İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, "Okulum Temiz Belgesi'ni alan okullarımızı tebrik ediyor, emeği geçen tüm idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. 31 Ağustos'ta uzaktan eğitimle açılan okulların kapılarını 21 Eylül'de yüz yüze eğitim ile açarak devam eğitim öğretime devam edeceğiz. İnşallah süreci ekip olarak hep birlikte atlatacağız" dedi. Haber: Dilek TİRYAKİ