reklamy
  • Cumartesi 23 ° / 20 ° Parçalı bulutlu
  • Pazar 24 ° / 17 ° Güneşli
  • Pazartesi 24 ° / 20 ° Güneşli


TEMEL EĞİTİM GENEL MÜDÜRÜ’NDEN ZİYARET

 

 

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak ve programlara katılmak üzere Ordu’ya gelen Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürü Dr. Cem Gençoğlu, Temel Eğitim Genel Müdürlüğü Yurtlar ve Pansiyonlar Daire Başkanı Ekrem Cinoğlu ve İl Milli Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş ile birlikte Fatsa'da okul ziyaretlerinde bulundu.

Ordu ziyareti kapsamında, okul ziyaretlerinde bulunan Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürü Dr. Cem Gençoğlu Fatsa'da öğretmen ve öğrencilerle buluştu. Fatsa ilçesinde Hatice-Bahaettin Şener İlkokulu'nu Yurtlar ve Pansiyonlar Daire Başkanı Ekrem Cinoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş ve Fatsa İlçe Millî Eğitim Müdürü Saygın Atinkaya ile birlikte ziyaret eden Genel Müdür Dr. Cem Gençoğlu, yürütülen çalışmalar ve eğitim öğretim faaliyetleri konusunda bilgi aldı. Öğretmenlerle biraraya gelerek, talep ve ihtiyaçları dinledi. İstişarelerde bulundu. Sınıflarında öğrencileri de ziyaret ederek sohbet etti.

İlimizdeki ziyaretlerine Ordu Milli Eğitim İl Müdürlüğüne bağlı okul/kurum ziyaretleri ile devam eden Bakanlık Temel Eğitim Genel Müdürü Dr. Cem Gençoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş ile birlikte Fatsa Şehit Şükür Bağdatlı Anaokulu'nu ziyaret ederek, öğrencilerle sohbet etti.

Ordu’da gerçekleştirdiği okul ziyaretlerine Fatsa Atatürk İlkokulu'nu ziyaret ile devam eden Genel Müdür Dr. Cem Gençoğlu burada da öğretmenlerle biraraya gelerek, sohbette bulundu. Talep ve ihtiyaçları dinledi. Öğretmenlerden yürütülen çalışmalarla ve faaliyetlerle ilgili bilgi aldı.

Okulları ziyaret ederek, yürütülen faaliyetler, eğitim öğretim durumu, eğitim öğretime yönelik yapılan çalışmalar, eğittim yatırımları ile ilgili bilgi alan ve görüşlerini ifade eden, Temel Eğitim Genel Müdürü Dr. Cem Gençoğlu, öğretmenlerin talep ve ihtiyaçlarını dinlerken, sınıflarında ziyaret ettiği öğrenciler için de geleceğe hazırlanmalarında yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi alarak değerlendirmelerde bulundu. Haber: Dilek TİRYAKİ