reklamy
  • Cumartesi 23 ° / 19 ° Parçalı bulutlu
  • Pazar 24 ° / 17 ° Parçalı bulutlu
  • Pazartesi 24 ° / 18 ° Parçalı bulutlu


ULUBEY’DE TÜBİTAK BİLİM FUARI

 

Ordu İl Millî Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş, Ulubey İlkokulu/Ortaokulu'nda öğretmen ve öğrenciler tarafından düzenlenen bilim fuarı proje sergisini ziyaret etti.

Ulubey Ortaokulu'nda gerçekleştirilen bilim fuarı proje sergisi açılış programına; Ulubey Kaymakamı İsmail Güney, Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan, İl Milli Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş, Ulubey İlçe Milli Eğitim Müdürü Akın Aydın, kurum müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Ulubey Kaymakamı İsmail Güney, İl Millî Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş ve katılımcılar 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarları kapsamında, Ulubey Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan projelerin sergilendiği stantları gezerek, projeleri hazırlayan öğrencilerden projenin amacı, hedefi ve faydaları hakkında bilgi aldı. Öğrencilerden yürüttükleri projeler hakkında bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş,  projelerle ilgili görüşlerini ifade ederek, öğrencilere yapılabilecek çalışmalar konusunda da bilgilendirmelerde bulundu. İl Millî Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş, projede emeği geçen öğrenci ve öğretmenleri bu çalışmalarından dolayı tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi. Haber: Cemil ORDU