reklamy
  • Pazar 16 ° / 7 ° Parçalı bulutlu
  • Pazartesi 14 ° / 5 ° Güneşli
  • Salı 17 ° / 10 ° Fırtına


VARGELOĞLU, OKUL ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Ordu İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, okul ziyaretlerini sürdürüyor.

 

 

 

Ordu İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, yüz yüze eğitime başlayan ikinci aşamaya yönelik yapılan planlamaları ve deprem tahkiki sonrası taşınan okullarda yapılan çalışmaları yerinde görmek üzere Altınordu ilçesinde okul ziyaretlerinde bulundu.

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu beraberinde Müdür Yardımcısı Fahri Zaimoğlu ile birlikte, Millî Eğitim Bakanlığının, yüz yüze ve uzaktan eğitimde aşamalı geçiş planı doğrultusunda Pazartesi başlayan ikinci aşamaya yönelik 2020-2021 eğitim öğretim yılı planlamalarını ve deprem tahkiki sonrası yıkım kararı verilen okulların taşınma işlemleri sonrası yapılan onarım ve tadilat çalışmalarını yerinde görmek üzere okul ziyaretlerinde bulundu.

Altınordu ilçesindeki okul ziyaretlerine Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi ile başlayan Müdür Mehmet Fatih Vargeloğlu, okulda incelemelerde bulunarak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek ve okul yüz yüze eğitimin ikinci aşaması kapsamında yapılan planlamalar ile onarım, tadilat, temizlik ve hijyen çalışmaları hakkında bilgi aldı. Okulun bölümlerini ziyaret eden Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, mobilya atölyesinde ve sınıflarında öğrencilerle buluşarak sohbet etti. Talep ve ihtiyaçlarını sorarak, planlanan çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Okul ziyaretlerine, deprem tahkiki sonrası taşınma işlemi tamamlanan Altınordu Fatih Anadolu Lisesi ve Cumhuriyet Anadolu Lisesi'nin yeni binaları ile devam eden Müdür Mehmet Fatih Vargeloğlu, idarecilerden yürütülen faaliyetler ve planlanan onarım, tadilat çalışmaları konusunda bilgi aldı. Haber: Soner ÖZDEMİR