Bugün, 15 Mayıs 2021 Cumartesi
  • Cumartesi 18 ° / 13 ° Güneşli
  • Pazar 17 ° / 14 ° Parçalı bulutlu
  • Pazartesi 17 ° / 14 ° Bulutlu


VARGELOĞLU’NDAN OKUL ZİYARETLERİ

VARGELOĞLU’NDAN OKUL ZİYARETLERİ

Ordu Millî Eğitim İl Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, Şube Müdürü Volkan Demir ile birlikte, Altınordu'da okulları ziyaret ederek, uzaktan ve yüz yüze eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili yapılan çalışmaları konusunda bilgi aldı.

Salgın sürecinde okullarımızda alınan önlemleri yerinde gören Müdür Vargeloğlu,  idarecilerden bilgi alırken, okullarımızda gerçekleştirilen hijyen çalışmalarına, maske kullanımına ve mesafe kurallarına dikkat edilmesi hususunda uyarılarda bulundu.

Okul ziyaretleri kapsamında Altınordu Atatürk Anadolu Lisesi ve Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunu ziyarette bulunan Müdür Vargeloğlu, okulların derslik, öğretmenler odası, kütüphane, kantin, atölye ve birimlerini ziyaret ederek, talep ve ihtiyaçları yerinde gördü.

Ziyaretlerde, öğretmen ve öğrencilerle buluşan Müdür Vargeloğlu, talep ve ihtiyaçlarını sordu. Öğretmenlerin salgın sürecinde gösterdikleri gayret ve destekleri için teşekkür etti. Öğrencilerle gelecek hedefleri konusunda sohbette bulunarak, uzaktan ve yüz yüze eğitimde dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda bilgilendirmelerde bulundu, başarılar diledi. 

Okul ziyaretleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Müdür Vargeloğlu, salgın sürecinde dikkat edilmesi gereken hususlar, uzaktan ve yüz yüze eğitimde uyulması gereken kuralların hatırlatılması ve denetlenmesi, sosyal mesafe, maske kullanımı ve salgının önlenmesi kapsamında gerekli hassasiyetin gösterilmesi konularında görüşlerini ifade ederek, yapılması gerekenlerle ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Haber: Dilek TİRYAKİ