Bugün, 9 Mart 2021 Salı
  • Salı 8 ° / 3 ° Parçalı bulutlu
  • Çarşamba 9 ° / 4 ° Bulutlu
  • Perşembe 9 ° / 4 ° Fırtına


YENİ YIL YENİ UMUTLAR

Acısıyla, tatlısıyla, sevinciyle, üzüntüsüyle bir yılı daha ardımızda bırakmaya hazırlanıyoruz.

2020 yılı içerisinde gerek Covid- 19 salgını, gerekse deprem ve buna benzer doğal afetler nedeniyle oldukça zor ve sıkıntılı bir süreç geçiren Vatandaşlar, 2020 yılını adeta felaketler yılı ilan etti.

2021 yılına sayılı günler kala şehrimizde ki Vatandaşlarımıza, yeni yıldan neler beklediklerini ve nasıl bir yıl istediklerini sorduk.

 

Turgay Yücedağ, Atilla Şahin, Tolga Şahin, Yakup Şahin ve Aşkın Akkoç’un hepsinin ortak temennisi, “Covid-19 salgınından biran önce kurtulmak ve yeni yılın sağlık, mutluluk, huzur ve bereket dolu bir yıl getirmesi” temennilerinde bulundular. 

 

Türkiye’deki kadın cinayetleri, çocuk istismarı vakaları gibi sorunları görmezden gelmeyen Özlem Otur ve Arzu Töngel ise, “2021 yılı barış, huzur, sağlık ve kadın cinayetlerinin, çocuk cinayetlerinin, tecavüzlerin azalması. Modern, barış içinde bir dünya” dilediler.

 

Bazı vatandaşların belli bir çoğunluğun yeni yıldan fazla bir umudu olmazken belli bir kısım ise büyük umutlarla yılbaşına girmeyi bekliyor. Özel Haber: Dilek TİRYAKİ