Bugün, 4 Ağustos 2021 Çarşamba
  • Çarşamba 28.8 ° / 19.3 ° Açık hava
  • Perşembe 29.4 ° / 20.2 ° Açık hava
  • Cuma 32.3 ° / 20.5 ° kırık bulutlar


ZİRVEYİ BIRAKMIYOR!

ZİRVEYİ BIRAKMIYOR!

 

Eurocar zirveyi bırakmıyor. Almanya’da 22.384 galeri arasında zirveyi bırakmayan Eurocar 30 yılı aşkın süredir Almanya’da faaliyetini sürdüren Türk firması olarak da adından söz ettiriyor.

Her marka ve model araçları ihtiyaç sahipleri ile buluşturan firma müşterilerinin istek ve taleplerine doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor.

Yönetim Kurulu Başkanı Ordulu hemşehrimiz Mahmut Altuntaş “Türk firması olarak alanında zirvede olan firmamızın bu başarısı özellikle de müşterilerimizin talepleri doğrultusunda adımlar atıyoruz. Bu da daha çok çalışıyor, olmamızın karşılığıdır. Tabiki başarımızın asıl mimarları olan ve bizlere güvenerek uzun yıllardır birlikte yol yürüdüğümüz, yürümeye devam edeceğimiz tüm müşterilerimize teşekkürler ediyorum” dedi.

Öte yandan Firmanın Genel Koordinatörü gazeteci Savaş Çelebi ise, “Avrupa’da şehrimizi ülkemizi en güzel şekilde temsil ediyoruz. Sadece Almanya’da değil tüm Avrupa’da başarımız yakinen takip edilmektedir. Bunun bilinci içerisinde ilk günkü heyecanla sağlam adımlarla yolumuza devam edeceğiz. Yıllardır ilk 3'de olan firmamızın zirveye ulaşarak, 1.sırada yer alması bizlere büyük bir heyecan yaşatıyor ve bu heyecan bizleri daha da güçlü kılıyor. Ekip arkadaşlarımızla birlikte her geçen gün daha fazlası, daha da iyisi mantığıyla yolumuza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Haber: Dilek TİRYAKİ