reklamy

Mustafa KÖKSAL


ADAM DİYOR Kİ,

ADAM DİYOR Kİ,Hocam sen Ordu Belediyesinin en sevilen insanının oğlu idin, Selahattin, Yusuf Sebehattin, Mustafa, Hasan gibi amcaların yeğeni idin, Kemal Top, Ahmet Altaş’tan sonra bu ilde kitapçı dükkanını Konak Sineması amcanın iken içinde rahmetli Cemil Karademirle açtın, Sahra Specialin ikincisini Erzurum’a açtın, onca güzel iş icinde illa eğitim öğretmenlik demen maaşla hayatına yön vermen Sagra gibi harika iş düzenini kapatmanı anlamadık diyenlere dedim ki, para pul insanlıktan zengin mi, para pul dostlardan daha zengin mi, yada ben bu ilde ilk Eyüplü 2 kademede başlayan, eğitim serüvenim en son perşembe zehra şelale ve Turizm Okulu ile Perşembe’de pandamim ve 15 Nisan günü 65 olunca son bulduğunda ayrıldığımda tamam dedim.
10 okulda olmuşum, bir çok dost ögretmen onca müdür, amir, Almanca öğretmenliği yapmışım. Spor yapmışım. Binlerce öğrencim olmuş ve bu gençligin içinde o zenginlik içindeyim Ordum da..
Bugünde çocuklarımız şükür iyi yerde, torunlar eşim ve sevdiğim insanlar ile futbolun içindeyim.
Onlar beni kovmadıkca ben bu ilin çocuklarına koşacağım.
Allah sağlik versin.
Bugün sevdiğim insanlar ile. Altınordu Kulübü’nde sezon boyu haramdan uzak talandan uzak helalinden sezon geçirdik, huzurluyum sevdiğim bir insan grubu ile.
Allah bu zamana kadar bana haramı lokma etmedi, bundan sonra da olmaz.
Ordu’yu seviyorum, gençleri seviyorum yaşamak gelecek onların hakkı.