Bugün, 22 Ekim 2021 Cuma

Ayten YÜKSEL


ASİL KUYUMCULUK SERHAN YÜKSEL:


01.01.1977 Ordu doğumluyum. Ticaretle tanışmam çocukluk yıllarıma dayalı. Ortaokul yıllarımda, Mühendis olan Babamın, inşaat malzemeleri satılan dükkânında yardım ediyordum. Burada ticarete olan ilgim başlamıştı. 1993 yılında lise öğrenimimi tamamladıktan sonra, Babamın yönlendirmesiyle, 16 yaşımda Kuyumculuk sektöründe işe başladım. Kuyumculuğu gerçekten çok sevdim. Yükseköğrenimimi Turizm Bölümü’nü okuyarak ve oradan da İşletme Fakültesi’ni tamamlayarak bitirdim. Fakat okuldan arta kalan zamanlarımda ve yaz tatillerinde sektörde çalışmaya devam ettim. Yükseköğrenimimi tamamladıktan sonra, bu işi kendime meslek olarak seçtim. O günden bu yana, yani yaklaşık 25 yıldır, aktif olarak Kuyumculuk mesleğini icra etmekteyim.

Kuyumculuk hakikaten çok eski, nezih ve saygın bir meslek. Ticari faaliyetlerin, para akışının, ürün alım satımının yoğun olduğu; insanların yatırım yapma aracı olarak altını seçmesi, bunun yanı sıra geleneksel takılarda modern çağın insanına daha kullanılabilir ürünleri sunması ve hiçbir zaman değerini yitirmemesi nedeniyle her zaman var olacak bir meslektir. Sektörümüzdeki teknolojik gelişmelerle değişen talebe göre ürünler üretilmekte, ister el işçiliği, ister makine üretimi olsun pek çok model ve seçenek müşterilere sunulmaktadır. 

Son 15 yıldır birçok firma dönemsel olarak çeşitli kampanyalar yapıyor. Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günler artık bizim ülkemizde de oldukça yoğun olarak kutlanıyor. Bu günlerde tüketim artıyor, insanlar sevdiklerine çeşitli hediyeler alıyor. Mücevher de kalıcı olması, özel olması ve o anı ölümsüzleştirmesi bakımından çok fazla tercih ediliyor. Bizlerde firma olarak bu dönemlerde çeşitli kampanyalar yapmayı planlıyoruz. Yılbaşı hediyesi almak isteyenlere, Pırlanta ve Elmaslarda %40 gibi çok ciddi bir indirim avantajı var. Böylece müşterilerimiz, almayı düşündüğü mücevherlere, çok daha ekonomik bir fiyatla sahip olma şansını yakalamış olacaklar. 

Yaklaşık 25 yıllık bir tecrübenin ve bilgi birikiminin ardından, Asil Kuyumculuk mağazamızı hizmete açtık. Varlıkların en asiline, yani insana hizmet ediyoruz. Güven, güler yüzlü hizmet ve kalite olmazsa olmazlarımız. Konsept olarak mağazamızı tüm müşterilerimize hitap edecek şekilde hazırladık. Uluslararası sertifikalı elmas ve pırlantanın en yeni ve en şık modellerinden, klasik ve modern altın çeşitleriyle, alyans modellerinden, inci takı, saat ve gümüş gondol çeşitlerine kadar oldukça geniş bir ürün grubu oluşturduk. Kişiye özel tasarımlarla herkesin kendi stilini oluşturabileceği özgün modelleri itina ile tasarlamaktayız. Müşterilerimizin görüş ve önerilerine daima açığız. Son olarak mağazamızın açılışından bu yana, bizlere desteğini her zaman gösteren ve yanımızda olan tüm dostlarımıza ve müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız, sizlere hizmet etmek bizim için büyük bir onur ve gururdur.

Tüm müşterilerimizin yeni yılını kutlar, 2018 yılının ülkemiz için, çok daha mutlu ve huzurlu geçmesini dilerim.