Bugün, 22 Ekim 2021 Cuma

Ayten YÜKSEL


TEŞEKKÜR


2 Şubat Cuma günü küçük oğlumu Ordu Üniversitesi Eğitim – Araştırma, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde sünnet ettirdik. Her Anne Babayı strese sokan bu süreci sorunsuz atlattık. Sn.Dr. Ali Onur Kaya başta olmak üzere, Sadık Türkyılmaz, anestezi ekibi ve bizimle ilgilenen tüm hastane çalışanlarına çok teşekkür ederiz. 

Hastanemiz, özel hastanelere taş çıkarır: Doktorumuz genç, dinamik, güler yüzlü, her bir hastasına özen gösteriyor. Anestezi doktoru da hakeza öyle, güler yüzlü ve hastalara yaklaşımı çok nazik ve ince. Hemşireler ve personeller de gayet ilgi ve alâkalı. Tam da olması gerektiği gibiler. 

Çocuk servisinin koridorlarının duvarlarında, çizgi film karakterlerinden oluşan rengarenk tablolar yapılmış. Çocuklar hastaneden korkmak yerine, oyunla, neşeyle yürüyorlar koridorlarda. Eskiye nazaran çok daha güzel her şey. Ancak bir odada her yaş gurubunda çocuk olduğu için, birbirlerinin seslerinden etkilenen çocuklar olabiliyor. Dilerim bu soruna da çözüm bulunur ve oda sayısı artırılır. Aslında hastanemiz kat olarak da yükseltilerek genişletilebilir. Yetkililerin bu konu üzerinde durmalarını tavsiye derim. 

Bütün bu olanakları bize sağladığı için, emek veren herkese tekrar teşekkür ederiz.